Chafing GN 1/1 - PREMIUM LINE
Kód: 104100
14 dňová splatnosť
pre školy a úrady
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chafingy na horľavú pastu |
|---|---|
| Rozmer: | 58 x 43 x 29 cm |
| Kapacita: | GN 1/1 x 6,5 cm |
| Materiál: | nerez |
| Spôsob ohrevu: | chafing pasta / elektrické ohrevné teleso |
| Veko: | priehľadné |
| Typ zatvárania: | plynulé (soft-close) |
| Obsahuje: | podstavec a 2x nádoba na palivo |
| Max. hĺbka nádoby: | 10 cm |
