Vitrína chladiaca obslužná 148,5x73,6x120 cm
Kód: 450047
14 dňová splatnosť
pre školy a úrady
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cukrárenské vitríny |
|---|---|
| Prevedenie: | obslužná |
| Rozmer: | |
| Výstavná plocha: | 0,7 m2 |
| Teplotný rozsah: | +4°C až do +8°C |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 0,410 kW |
| Typ chladiva: | R290 |
| Hmotnosť: | 142 kg |
| Vlhkosť: | max. 60% okolitej relatívnej vlhkosti |
| Osvetlenie: | LED |
| Sklo: | kalené jednosklo |
